Styczeń 30, 2018

KARCHER SC-5 WYPOŻYCZALNIA

 

 

                                   WYPOŻYCZENIE OD 89,99ZŁ

                                  *NASTĘPNA DOBA 70 ZŁ  

 

 

 

Parownice klasy SC 5 to wyjątkowo mocne i niezawodne urządzenia przeznaczone do czyszczenia wszelkich wodoodpornych powierzchni w domu. Dzięki wyposażeniu w dwa zbiorniki, pozwalają na czyszczenie bez przerw na studzenie bojlera. Funkcja regulacji stopnia wilgotności pary oraz nowe dysze podłogowe EasyFix gwarantują doskonały efekt czyszczenia.

Nowa parownica Kärcher SC 5 jest przeznaczona do usuwania zabrudzeń z wszelkiego rodzaju powierzchni w kuchniach i łazienkach, w sposób bardzo higieniczny bez użycia jakichkolwiek środków czyszczących, tylko przy wykorzystaniu strumienia gorącej pary.

Urządzenie wyposażone jest w dodatkowy zbiornik, który umożliwia uzupełnianie wody podczas pracy. Rozwiązanie to pozwala pracować bez przerw na studzenie bojlera, gdy wymagane jest jego ponowne napełnienie. Urządzenie doskonale sprawdzi się w każdym domu czyszcząc wodoodporne powierzchnie począwszy od podłóg i ścian, a skończywszy na fugach i kranach. Za pomocą parownicy możesz umyć także lakierowany parkiet czy podłogę laminowaną – wystarczy zmniejszyć ilość pary o połowę i założyć na dyszę dwie ściereczki.

 

Dzięki kontrolkom parownica sygnalizuje kiedy jest gotowa do pracy oraz kiedy należy uzupełnić wodę w zbiorniku. Dysza podłogowa pozwala myć podłogi szybko i bez wysiłku. Dzięki wysokiej temperaturze pary umyta powierzchnia wysycha w bardzo krótkim czasie. Dysza punktowa w połączeniu z okrągłą szczotką usuwa uporczywy brud z niewielkich powierzchni – fug czy armatury. Dysza ręczna wraz z powłoczką doskonale czyści kafelki ścienne, płytki gazowe i elektryczne, piekarniki, okapy czy kabiny prysznicowe.

Karcher SC 5 idealnie sprawdza się na różnych powierzchniach:
– okna i lustra,
– płytki, kafelki zarówno na ścianie (szczególnie przy kuchenkach – tłusty osad) jak i na podłodze,
– umywalki, okapy,
– kuchenki gazowe i elektryczne,
– płyty kuchenne,
– powierzchnie szklane, jak drzwi, blaty, kabiny prysznicowe,
– płaskie, wodoodporne powierzchnie,